Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit
Portus Prachatice
Webové stránky
Zaměření internetových stránek
Neziskové organizaceVzdělávání a kurzy
2013
odkaz:
ředitel Portus Prachatice, o.p.s
 Webové stránky Portus Prachatice se každý den mění pod rukami lidí, kteří díky jednoduchému ovládání spravují on-line svůj obsah (aktuality, články, události). 
... více info

Portus Prachatice

Portus Prachatice zajišťuje pestrou nabídku aktivit směrem k rodinám, dětem a mládeži v oblastech předcházení nežádoucímu chování, smysluplného trávení volného času a řešení obtížných životních situací.Vyjádření ředitele ...

Michal Svoboda ze společnost CRnet vytvořil webovou prezentaci naší obecně prospěšné společnosti Portus Prachatice přesně na míru našich potřeb. Systém umožňuje správu nejen z jednoho centrálního místa (od administrátora webu), ale na jeho tvorbě se podílí pět lidí, přičemž každý spravuje pouze omezenou část webu tak, aby nezasahoval do částí ostatních – což kopíruje strukturu naší organizace. Zanikla tak úplně pozice správce webových stránek, protože web se každý den mění pod rukami lidí, kteří díky jednoduchému ovládání spravují on-line svůj obsah (aktuality, články, události). Díky podpoře ze strany tvůrce webu je možné komplexní zásahy (do grafiky, rozložení prvků atd.) vyřešit po telefonu nebo Skypu bez složitého vysvětlování a zbytečného prodlení.


Ing. Petr Šmíd, ředitel Portus Prachatice, o.p.s